K2 kolečkové brusle - prodej a servis, výplety tenisových raket v Opavě!

Tvarování lyžáků bootfitting Ostrava Opava pohodlí

Bootfitting - boty na míru

Bootfitting  Opava- tvarování skeletu lyžařských bot

Za dlouhá léta, co službu provádíme, jsme pomohli již stovkám zákazníků. Skiservis Jaglarz logo

Vytvarujeme botu na míru dle Vašich potřeb

Již dlouhá léta je cílem Skiservisu Jaglarz na základě Vašich individuálních požadavků upravit lyžařskou obuv tak, aby lyžování bylo pro Vás tím pravým zážitkem bez bolesti. Nechejte si Vaše lyžáky upravit přímo na počkání v sídle Skiservisu Jaglarz v Opavě - Palhanci, a lyžování se pro Vás opět stane radostným zážitkem. Ulevíme i Vám. Tuto službu poskytujeme v rámci ucelených služeb Skiservisu Montana.

Bolavý kotník? Vysoký nárt? Kostní výrůstky?

Při koupi nových lyžařských bot u nás teď

ANALÝZA CHODIDEL A BOOTFITTING V CENĚ!

Pomůžeme do pohodlí i Vám.

WOW, za cca 1/2 hodinky boty na míru...

Pokud boty nemáte od nás, cena za bootfitting je 1.000,- Kč. Na tvarování poskytujeme záruku spokojenosti. Netrapte se v botách, které vám nesedí! Udělejte si raději trochu času a stavte se na Palhanec. Průměrně u nás zákazníci stráví 30 - 60 minut. Nohy Vám také bonusově změříme na speciálním přístroji, který určí Vaši klenbu a vhodnou vložku do bot. Prodáváme také více typů vyhřívacích vložek vhodných do všech typů bot.

Jak funguje tvarování skeletu lyžáku: Znáte to, někde v botě Vás pořád něco tlačí, ta bota Vám moc dobře nesedí. Míváte problémy s nohama, jste po úraze, máte kostní výrůstky, širší lýtko, že vám nesedí žádné lyžáky? Vaše pohodlí pro nás není žádný problém! Prodáváme širokou škálu lyžařských bot. Pořád nesedí? Také zvládneme - vytvarujeme Vám skelety lyžařských bot na přání tak, aby vám seděly jako ulité a Vy jste se ve svých lyžácích cítili opět pohodlně. Na tvarování poskytujeme záruku!

... Vaše chodidlo má svou vlastní délku, šířku a tvar a proto je unikátní a jedinečné!

Najdete nás na opavské adrese

Skiservis Jaglarz, Vávrovická 24, 74707 Opava - Palhanec. mapa

pohodlne-lyzarska-obuv-dalbello-italie

Instalujeme vyhřívací botičky - i do Vašich bot!

Novinkově od zimy 2018 integrujeme plně vyhřívané botičky do lyžáků! Mimoto u nás seženete i vyhřívané rukavice a plně integrované vyhřívané lyžáky od K2 se zabudovaným vyhříváním a 3-mi stupni ohřevu. U Jaglarze.

Nejste z Opavy, ale z Ostravy?

Sídlíme na ulici Vávrovická 24, 74707 Opava - Palhanec. Tvarování bot můžete využít také prostřednictvím jednoho z našich servisních sběrných míst na severní Moravě (domluvte se tel. na čísle 777854410).

boofitting-ostrava-opava-skiservis-jaglarz

Nová pec - od prosince 2016

Každých pár let inovujeme! Zatímco Vy doma pečete cukroví, my u Jaglarze v nové troubě vypékáme lyžařské boty, aby vám DOKOLANE seděly. Při nákupu bot K2 u nás Bootfitting - boty na míru - nyní ZDARMA! Nemáte boty od nás a přesto je chcete přizpůsobit na míru? Je to možné, cena je 1.000,- Kč. Na tvarování poskytujeme záruku spokojenosti. Tvarujeme boty rekreačním lyžařům i závodníkům.

Doneste své boty na bezplatnou konzultaci k nám již dnes.

sidas-ortopedicke-vlozky-jaglarz-opava

Méně bolesti, více radosti z chůze i ze sportu

Tak, jako každý člověk má svou výšku, váhu a stavbu těla, tak i každé chodidlo má svou vlastní délku, šířku a tvar, tedy morfologii, a proto je unikátní a jedinečné. Bohužel obuv je vyráběna sériově na univerzální kopyta, ve většině případů jen s obyčejnou vkládací měkkou a plochou stélkou. Proto jedinou možností, jak individuálně přizpůsobit sériovou obuv morfologii Vaší nohy, je použití anatomicky tvarovaných 3D sportovních ortopedických vložek, které se stanou pojítkem mezi nohou a botou. U Jaglarze Vám již dlouhé roky nabízíme sportovní ortopedické vložky SIDAS, které představují to nejlepší ve vývoji a výrobě vložek do obuvi..

Sportovní ortopedické vložky SIDAS pomůžou i Vám

Svými vlastnostmi, konstrukcí a použitím materiálů řeší Vaši individuální morfologii. Je to ten nejlepší způsob, jak docílit toho, aby chodidla a obuv splynula v jedno a Vy jste byli schopni maximálně využít veškerých konstrukčních vlastností obuvi i vložek. Sportovní ortopedické vložky poskytují mnoho výhod oproti obyčejným vložkám do bot. Například zabezpečují optimální tlakové rozložení chodidla po podložce, ideálně podpírají nožní klenbu a podstatně snižují riziko úrazu v oblasti nohy, kotníku a kolene.

tvarovani-bootfitting-skeletu-lyzarskych-bot-Skiservis-Jaglarz

Vyřešte své problémy s lyžařskými botami jednou provždy!

Nákupní košík

Váš košík je prázdný

Jméno: Email:

Hlasujte v anketě

Jaké služby nejvíce využívám u Jaglaře v M-sportu?

Členové : 2279
    Obsah : 121